איריס, רווקה תל-אביבית בת ‭,29‬ הרשתה לעצמה לפני כשלוש שנים ליהנות מסקס מפתיע עם גבר זר. זה קרה אחרי שנפרדה מבן זוג, שאיתו הייתה במשך שש שנים. "הייתי באיזשהו אירוע במועדון TLV בתל-אביב‭,"‬ היא אומרת. "ראיתי דוגמן שמאוד מצא חן בעיניי. כמה דקות אחר כך הוא ניגש אליי. דיברנו פחות מדקה, ואז הוא אמר – 'אני חייב לשירותים רגע, את באה‭'?‬ אני לא יכולה להגיד שלא הבנתי מה עומד מאחורי ההצעה שלו, אבל איפשהו הייתה בי גם טיפת נאיביות, חשבתי שאולי הוא רוצה ללכת לדבר. אני לא עושה את הדברים האלה בדרך כלל, אבל אמרתי לעצמי, יאללה, תעשי חיים. החלטתי ללכת על זה, למרות שזה היה לי מוזר, כי רק חודשיים לפני כן נפרדתי מהחבר שלי, ולא הייתי הרבה מאוד זמן עם גבר אחר.

"בשירותים הוא תפס אותי והתחיל לחרמן אותי. המגע שלו היה נעים. הוא היה חתיך והוא משך אותי נורא. היה לי ברור שלא תהיה חדירה, כי לאף אחד מאיתנו לא היה קונדום. אבל המשכנו להתחרמן. ואז, כששלחתי יד לתוך התחתונים שלו, חיכתה לי עוד הפתעה: גיליתי מין שנורקל צר וארוך. אני לא יודעת אם הוא שם לב שהופתעתי, כי לא הפסקתי לגעת בו. לא רציתי להביך אותו. אחרי שהוא גמר, התארגנו לנו, ושנייה לפני שיצאנו מהשירותים הוא אמר שייקח את מספר הטלפון שלי מהחבר המשותף. צחקקתי ואמרתי לו שזה בסדר. לא חשבתי לרגע שהוא יתקשר. זה גם לא ממש עניין אותי.

"לפני שנה בערך ראיתי אותו באיזו מסעדה, עם אותו חבר משותף. הוא ראה אותי ושאל את החבר, 'מי זאת החמודה הזאת שיושבת איתך, בוא'נה היא שווה, קרא לה החוצה‭.'‬ הוא לא זכר אותי, והחבר שלי היה צריך להזכיר לו שהיה לו קטע איתי‭."‬