אני זונה צעירה, לא בקטע של נערת ליווי בתשלום ,יותר בקטע שאני אוהבת סקס ולקפוץ מגבר לגבר. כולם יודעים את זה אצלי במכללה,שיחשבו מה שבא להם. אני תמיד מתלבשת בצורה סקסית,חצאיות מיני,הרבה מאייקאפ. לא מזמן הגיעה למכללה מנהל חדש, צעיר וכוסון,הבנתי שאני חייבת לזיין אותו. לא ידעתי איך להתחיל לדבר איתו. יום אחד רבתי עם אחד המרצות שלא אהבה איך אני מתלבשת והזמינו אותי לשיחה עם מנהל. הבנתי שזאת הזדמנות שלי.

כאשר נכנסתי למשרד שלו,הוא התחיל איתי שיחה על לבוש אולם. נמס לי לשמוע את זה והורדתי את החולצה שלי,נשארתי רק בחזייה. הוא היה בהלם:
-"מה את עושה בדיוק"
-"אמרתי שאני בלבוש לא אולם,אז אני מורידה את הבגדים"-עניתי לו אם חיוך
-"תתלבשי מיד!" -ראיתי לפי העיניים שלו שהוא רוצה המשך
-"לא בא לי, לבוש לאולם,תתלבשי,תחליט מה אתה רוצה כבר" -פתחתי את הרגליים שלי שיראה שאני בלי תחתונים והתחלתי ללטף את הכוס שלי עם היד.

העניים שלו נפתחו,הוא התקרב אלי , המכנס שלו כבר לא החביא את הזין העומד שלו. שמתי את היד השניה על מהכנס,איזה גדול יש לו. פתחתי את הרוכסן שלו והוצתי את הזין שלו מהמכנס. הוא במאת היה גדול,הכנסתי אותו לפה והתחלתי למצוץ. ברגע שהוא שם לי יד על הראש הבנתי שהוא שלי. בעוד כמה דקות הוא כבר זיין אותי על השולחן.
זה לא היה חד פעמי,נפגשנו איתו עוד כמה פעמים בדירות דיסקרטיות. עד שיום אחד מישהו לא הלשין והוא פותר. הוא ניסה להמשיך את המפגשים האינטימיים שלנו,אבל הוא הפסיק לעניין אותי ברגע שהוא הפסיק להיות מנהל שלי.