עברו כבר 20 שנה ,אבל אני עדיין זוכר את זה כאלו היום. הייתי בן 18 והיה לי מבחן בעל פה בהיסטוריה. נכנסתי לכיתה ,המורה ענת כבר הייתה שם. היא הראה לי עם היד על הכיסה לידיה. לא דאגתי לגבי המבחן , עובר אני יקבל, הייתי בטוח. מה שהדאיג אותי זאת ענת עצמה. היום היא הייתה לבושה כמו תמיד, חולצה לבנה וחצאית שחורה צמודה. הרגליים שלה משכו את כל הצומת לב שלי ,כרגיל

השולחנות בכיתה שלנו תמיד עמדו מעגל, היא אהבה לקחת כיסה לשבת בתוך המעגל ולספר את השיעור. הרבה פעמים היא ישבה עם הפנים עלי והחצאית שלה אפשרה לי לראות הרבה יותר ממה שהייתי צריך. תמיד חשבתי לעצמי " למה היא עושה את זה? היא בטוח מבינה שאנחנו רואים את הכל. אולי בכוונה כי זה מחרמן אותה?"

-"בוא תיקח שאלה"

-"כן…."

התיישבתי על כיסה עם פתק ביד,לא הסתכלתי אפילו מה לקחתי, הראש שלי היה במקום אחר, ניסיתי רק לא להסתכל על הרגליים שלה "אולי במאת זה מחרמן אותה כשאנחנו מסתכלים, אולי לנסות ….יש רק דרך אחד לבדוק"

-"ענת ,אני לא מבין משהו…"- קמתי עליה אפילו בלי לקרוא את השאלה

-"בוא תראה לי"

התקרבתי אליה , הרח שלה שיגע אותי.

"את האמת רציתי להגיד משהו אחר"

-"מה בידוק?"

-"כבר שנה אני חושב רק עליך, את כל כך יפה…"

"כל מה שאתה אומר ,זה בסדר, בגיל שלך להרבה בנים יש פנטזיות…"

לא הקשבתי לה,שמתי את היד על השדיים שלה, היא לא הגיבה רק המשיכה לדבר. נהיתי יותר חוצפן הכנסתי את היד שלי לתוך המחשוף שלה. היא עדיין המשיכה לדבר. התכופפתי אליה ונישקתי אותה. היא סוף סוף הפסיקה לדבר, היד שלה ב"טעות" נגע לי בזין , חזרה כאלו היא אהבה מה שהיא מצא שם. הרמתי אותה על השולחן, הזזתי את התחתונים,היא פתחה את הרוכסן של המכנסיים. הזין שלי נפל החוצה, כבר מלא כוחות. זיינתי אותה ישר על השולחן.

סיימנו את בית הספר, חלקינו התגייסו , חלקינו הלכו ללימודים גבוהים כולל אותי. עוד חצי שנה אחרי המקרה ארגנתי איתה מפגשים אינטימיים. זה הפסיק כי מצאתי חברה , אף אחד לא ידע על הקשר הזה. היום זה פעם ראשונה שאני מספר את זה למישהו.