אני נימפומנית, כולם אומרים את זה ואני לא מתנגדת. אני לא יודעת למה, אבל זה כיף להיות ביסקסואלית. אפשר לעשות סקס גם עם גבר וגם עם בחורה. כל פעם זה משהו חדש. יש בנות קשוחות ובנים מתוקים. יש לי זוג שאני מכירה שהתחתנו לא מזמן ובזוגיות שלהם הייתה בעיה קטנה. למרות שסקס שלהם היה טוב, היה חסר להם משהו. זה היה מוזר להם, הם אהבו אחת את השני, הייתה תשוקה, אבל עדיין הייתה הרגשה שחסר משהו. הם ניסו כל מיני דברים כדי למצוא את מה שחסר. זה הגיעה למצב שהם ניסו גם דברים מאוד סוטים. אז הצעתי להם לנסות סקס בשלישיה. אני חשבתי על זה הרבה, כי בעצמי אף פעם לא ניסיתי. הם הסכימו ולא יכולתי להיות יותר מאושרת מזה.

קבענו יום ובשעה מוגדרת הייתי אצלם. בכניסה פגש אותי הבחור , הורדתי את הנעליים ונכנסתי ביחד איתו לסלון. אשתו ישבה על הספה ושתה יין. הצטרפנו אליה. כאשר בקבוק הראשון נגמר, לא יכולתי להמתין יותר. קמתי מהספה, התקרבתי אליו והתיישבתי מולו על הברכיים. פתחתי את הרוכסן והורדתי את המכנסיים שלו ביחד עם תחתונים. לקחתי את הזין שלו והתחלתי למצוץ. הוא היה מופתע, אבל לא התנגד והחליט להנות מזה. גם אשתו הייתה מופתעת, אבל החליטה לא לבזבז את הזמן. היא התקרבה אלי מאחורה והתחילה להוריד ממני את החצאית. חייכתי לעצמי והמשכתי למצוץ את הזין שלו. היא בזמן הזה הספיקה לזחול מתחתי והתחילה ללקק את הכוס ולשחק עם הדגדגן שלי. זה גרם לי להתחרמן עוד יותר והתחלתי להתאמץ יותר על הזין שלו. כבר הייתי רטובה יותר מידי כאשר הוא גמר לי לתוך הפה. כמובן שבלעתי הכל. אשתו המשיכה ללקק אותי כל הזמן הזה.

אז החלטנו לעבור לחדר שינה, בדרך הורדנו את כל הבגדים שנשארו. הוא נשכב על המיטה, הזין שלו עמד למרות שהוא גמר לפני דקה. עליתי עליו למלה והתחלתי להתיישב על הזין שלו, אשתו עמדה מאחורה והסתכלה על זה. אני בטוחה שזה די עצבן אותה. היא עלתה על המיטה ופשוט התיישבה עם הכוס על הפנים שלו. אז היא משכה אותי ונישקה בתשוקה. הלשונות שלנו שיחקו ושנינו ניסינו להשתיק בצורה כזאת את הגניחות שלנו. אני בגלל הזין שרכבתי עליו והיא בגלל הלשון השובב של בעלה. אז תפסתי את השדיים שלה ויד אחד הורדתי אל הדגדגן שלה. היא התחילה לגנוח יותר חזק וכבר לא הייתה מסוגלת יותר להתנשק איתי.

התחלתי לרכב עליו הרבה יותר מהר, זה היה משהו מיוחד. אני חושבת שזאת פעם ראשונה שהתאמצתי כל כך חזק על הזין של גבר. במקביל עוד הספקתי לענג את הדגדגן שלה ולמצוץ את השדיים שלה. אז עלה לי ראיון לראש והכנסתי שתי אצבעות לתוך הכוס שלה וישר התחלתי להזיז אותם ביחד עם הלשון של הבחור. היא הייתה מאוד קרובה לאורגזמה. אבל לפני שלקחתי אותה לעולם התענוגות החשיכו העיניים שלי ובאותו הרגע הרגשתי שהחור שלי מתמלא בנוזל חם. הגוף שלי התחיל לרעוד ככה שהפעלתי יותר לחץ על הדגדגן שלה והיא גמרה ביחד איתי.

ירדתי מהזין שלו ונפלתי לידם על המיטה, גם אשתו עשתה ככה. זה לא היה מספיק בשבילי ורציתי יותר. לכן כאשר החזרתי את הנשימה שלי, לקחתי את אשתו העמדתי אותה על הברכיים והוא ישר התחיל להכניס את הזין לתחת שלה. נשכבתי מתחת והתחתי לכוון את הזין שלו בפנים. הוא הצליח להכניס והתחיל לזיין אותה, היא גנחה כמו משוגעת למרות שזה לא היה הפעם הראשונה שלה בתחת. הלשון שלי התחיל לענג את הדגדגן שלה ואז הוספתי גם את האשכים שלו. די מהר שניהם גמרו וכל הנוזלים שלהם נשפכו לתוך הפה שלי.

שכבנו במיטה עוד הרבה זמן וליקקנו אחת לשני והתנשקנו כולנו ביחד, עד שסוף סוף הלכנו למקלחת. הם היו מאוד מרוצים וכולנו בטוחים בזה שזה לא המפגש האחרון שלנו.